Fast Cooling

Teraz możesz szybciej chłodzić całe pomieszczenia, by zawsze czuć się komfortowo. Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej*. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni**, wynoszącej nawet 15 metrów.

Funkcja Auto Clean

Gdy klimatyzator zostanie wyłączony, automatycznie włącza się funkcja Auto Clean, która za pomocą wentylatora usuwa kurz i wilgoć z wymiennika ciepła. W suchym i czystym wymienniku nie rozwijają się bakterie ani pleśń.

Easy Filter Plus

Konserwacja Twojego klimatyzatora stanie się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Easy Filter Plus jest umieszczony na zewnątrz, u góry, więc może być z łatwością zdjęty i oczyszczony. Gęsta siatka ułatwia zachowanie czystości wymiennika ciepła, a powłoka antybakteryjna chroni Cię przez niebezpiecznymi zanieczyszczeniami zawartymi w powietrzu*.

* Test przeprowadzony w koreańskim laboratorium. Pomiary zost

DuraFin™ Plus

Przyjemny chłód na dużo dłużej. Żebra Ocean Fin zostały wykonane z odpornego na korozję materiału, by chronić kondensator przed rdzą, co ułatwia zachowanie optymalnej wydajności wymiennika ciepła. Ich wyjątkowa odporność na korozję została potwierdzona przy pomocy testu w komorze solnej (Salt Spray Test, SST) trwającego 480 godzin*.

Tryb ekologiczny

Oszczędzaj energię, zachowując chłód. Tryb ekologiczny wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza zużycie energii*. Pozwala Ci wydajniej chłodzić pomieszczenia, gdy na zewnątrz nie jest bardzo gorąco albo po prostu w dowolnej chwili zacząć oszczędzać energię i pieniądze, by nie musieć martwić się rachunkiem za prąd.

Funkcja Good Sleep

Tryb dobrego snu tworzy przyjemne warunki do nocnego odpoczynku. Utrzymuje komfortową temperaturę, ułatwiając zasypianie, dzięki czemu każdy zapada w głęboki sen i budzi się wypoczęty.

SAMSUNG LUZON AR09TXHZAWKN/EU/AR09TXHZAWKX/EU SAMSUNG LUZON AR09TXHZAWKN/EU/AR09TXHZAWKX/EU
Producent: SAMSUNG
Cena: 3 825,00 zł (netto: 3 109,76 zł )
szt.
zobacz więcej
SAMSUNG LUZON AR12TXHZAWKN/EU/AR12TXHZAWKX/EU SAMSUNG LUZON AR12TXHZAWKN/EU/AR12TXHZAWKX/EU
Producent: SAMSUNG
Cena: 4 243,00 zł (netto: 3 449,59 zł )
szt.
zobacz więcej
SAMSUNG LUZON AR18TXHZAWKN/EU/AR18TXHZAWKX/EU SAMSUNG LUZON AR18TXHZAWKN/EU/AR18TXHZAWKX/EU
Producent: SAMSUNG
Cena: 6 543,00 zł (netto: 5 319,51 zł )
szt.
zobacz więcej
SAMSUNG LUZON AR24TXHZAWKN/EU/AR24TXHZAWKX/EU SAMSUNG LUZON AR24TXHZAWKN/EU/AR24TXHZAWKX/EU
Producent: SAMSUNG
Cena: 8 634,00 zł (netto: 7 019,51 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl